Enter back office distributor Winalite company Anion Saitary napkin Love Moon

 

Новітнiй винахід вчених для Вас!

Жіночі гігієнічні прокладки з аніонами «Love Moon», знищуючи бактерії, попереджають розвиток анаеробної інфекції, нормалізуючи рН, відновлюють імунітет, у багато разів краще звичайних прокладок вбирають і утримують вологу, пропускають повітря, знищують неприємні запахи, не натирать і не подразнюють шкіру, створюють реальний комфорт і відчуття повної впевненості навіть у самі критичні дні.

Love moon. Anion.

Winalite Eurasia» Winalite Ukraina» Питання вiдповiдi»

ПО ПРОДУКТУ
 
У рекламі написано, що використовуючи ваші прокладки регулюється тиск. Як таке може відбуватися?
Лікувальні властивості аніонів в прокладках діють на всю область моче-статевої сфери, а відповідно вплив виявляється і на нирки. Нирки є органом який в нашому організмі як раз і виконує функцію регулятора тиску. Дія виявляється універсальною і не залежить від того, підвищений тиск або понижений.


З чого зроблені чіпи в прокладка і чи не є вони шкідливими?
Найважливішим iз компонентів чіпа є надтонка нитка з турмаліну. Ниткою вагою 3 гр можна обернути по екватору вссю земну кулю. Цей мінерал нешкідливий і володіє унікальними властивостями, якi використовуються в медицині.


У мене почалися коричневі виділення, раніше такого не було. Що робити?
Це є показником роботи аніонового чіпа, який витягує всі нечистоти, що скопилися у Вашому організмі. Цей процес може тривати в середньому вiд3 до 10 днів, в залежності від проблем з Вашою гінекологією.


У мене почалося загострення геморойного вузла. Чи потрібно мені припинити користуватися прокладками на час?
Робити це не треба. Загострення Вашого захворювання викликано тим, що аніони створюють несприятливi умови для   патогенної та умовно-патагенної флори. Будь-яке лікування, як правило відбувається через невелику фазу загострення і прояви Вашої хвороби. Досить часто наші клієнти відзначають прояви тих захворювань які вони раніше лікували і на деякий час забули про них. Це свідчить про те, що захворювання не було повністю вилікувати і перебувала в стані тимчасової ремісії.


У мене нічна прокладка під час критичних днів протекла і не ввібрала в себе виделенія.С чим це пов'язано?
Таке трапляється дуже рідко і пов'язано це як правило з тими виділеннями які можуть закупорити поверхневий шар.
Зазвичай таке може статися при хронічних гінекологічних запущених процесах. У такій ситуації необхідно частіше міняти прокладки до закінчення процесу сильного відторгнення брудного епітелію. I продовжувати користуватись анiоновими прокладками не тiльки в критичнi днi.


Яким чином, ваша продукція може знищити бактерії шкідливого типу і не торкнутися корисні бактерії мікрофлори?
Бактерії шкідливого характеру мають грама позитивно заряджену субстанцію, яка завдає шкоди клітинам нашого організму забираючи у наших клітин негативно заряджені електрони. В результаті чого клітини нашого організму намагаються його поповнити забираючи такий же негативний заряд у сусідніх клітин. Якщо цей процес пустити на самоплив, можлива поява онкологічних новоутворень. Поповнити такий заряд можуть допомогти засоби антиоксидантного захисту або аніони повітря. У природі налічується безліч видів рослин з такими властивостями. Але найбільше у нікальним з цих засобiв є саме аніони повітря, недарма вони названі "повiтряними вiтамiнами".


У моєї дочки молочниця, їй всього 2 рочки і вона відмовляється ходити на горщик з-за больових відчуттів.Чи можна дитині використовувати ваші прокладки?
Так можна. Протипоказань немає. Використовуйте щоденні серветки, вони більш комфортні для маленьких дітей.


Для чого потрібні прокладки літнім жінкам, адже у них немає критичних днів?
З припиненням дітородної функції у жінки виникає гормональний збій і страждає насамперед слизова статевих органів. В результаті з'являються свербіж і розлад сечовивідної системи. Використання аніонових прокладок дозволяє позбутися  використання антибіотиків та гормональних засобів і нормалізувати процес з нетриманням сечі та сухостi вагiни.
 
 
по реєстрації
 
 
 Що необхідно для реєстрації?

Для реєстрації в якості дистриб'ютора компанії Winalite необхідні наступні дані:

1. Вибрати СТАТУС дистриб'ютора при реєстрації (дiамант, платина, золото, срібло)
2. прізвище iм'я
3. дата народження
4. номер паспорта
5. поштовий індекс та адреса
6. телефон
7. електронна пошта

Ви можете надіслати дані для реєстрації на електронну пошту winaliteu@meta.ua
Після реєстрації Ви оплачує вибраний Вами статус і укладаєте контракт з представництвом компанії у Вашому регіоні на обслуговування Вас як дистриб'ютора.


Чи можна відразу після моєї реєстрації реєструвати під себе людину?

Можна. Буквально "тут же" - в наступну секунду. Відразу після реєстрації Ви отримуєте номер дистриб'ютора (RU00. ....) і можете використовувати його для того, щоб вказати його при реєстрації своїх нових дистриб'юторів. Ви вже можете вказувати себе як РЕКОМЕДУЮЧОГО і як УПРАВЛЯЮЧОГО при новiй реєстрації.

Відразу після реєстрації Ваш статус в компанії, що Ви вибрали і оплатили, ще "не підтверджено". Але, тим не менше, Ви вже можете реєструвати в ство структуру нових дистриб'юторів.

Як підтверджується статус?

Статус підтверджується працівниками компанії в центральному офісі компанії - після того, як Ваше замовлення передано в компанію. Зазвичай на підтвердження статусу потрібно від 3 до 10 днів. Тільки після того, як Ваш статус підтверджено Ви можете зайти у свій бек-офіс і почати його використовувати.

Що таке рекомендуючий  і управляючий?

При реєстрації необхідно вказати номери рекомендуючого (людини, яка запросила Вас у бізнес) і управляючого - тобто людини в чию структуру реєструє Вас рекомендуючий.
Рекомендуючий  - "спонсор" - людина, яка особисто запрошує у свою структуру нового дистриб'ютора. 

Упраляючий - людина, "під яку" в структурі реєструється новий дистриб'ютор (управляючий може перебувати у Вашій структурі на будь-якiй "глибині")

Управляючий обов'язково повинен знаходитися в структурі рекомендуючого.Як мені перевестися на обслуговування в інше представництво?

Вам потрібно написати листа в компанію через перший розділ бек-офісу дистриб'ютора про своє бажання перевестися на інше представництво і вказати на яке представництво. По всіх деталях переведень звертайтесь до своїх лідерів в регіонах (до вищих спонсорiв).
 
ПО ЗАМОВЛЕННI ПРОДУКЦІЇ

Чи можу я зробити додаткову покупку на будь-якому представництві компанії?

Так - Ви можете (знаючи свій номер дистриб'ютора) зробити покупку товарів компанії по дистриб'юторськiй цінi на будь-якому представництві компанії, в будь-якому місті.
 

Запрошуємо
регіональних представників!


Компанія WinaLite запрошує для співпраці дистриб'юторів і представників в регіонах! Це унікальна пропозиція відкриває перед Вами дуже широкі можливості, а розміщення інформації про Вас на цьому сайті дає масу переваг!

Зарегистрироватьсястать дистрибьютором компании WINALITE Виналайт

Запрошуємо до співпраці

• досвідчених мережевиків
• оптовиків
• регіональних партнерів
• активних людей, що бажають будувати бізнес разом з WinaLite!

Прокладки «Love Moon»
Нова Мережева (МЛМ) компанія Winalite стартувала в Українi! Запрошуємо Лідерів МЛМ! Новий товар на українському ринку - жіночі лікувальні аніоноi прокладки Love Moon!

 Презентація прокладок «Love Moon»

 


В«ARTi digital designВ»

Яндекс.Метрика

 

WINALITE Com, China, Russia, USA, Canada, UK, DE, India, Africa   winalite-web@hotmail.com

Pads, anion sanitary napkin, love moon winalite, lovemoon

cheap Bred 11s cheap blue 11s cheap jordan 11s cheap air jordan shoes cheap jordan XI cheap retro jordan 11s cheap jordan shoes