Enter back office distributor Winalite company Anion Saitary napkin Love Moon

 

Новітнiй винахід вчених для Вас!

Жіночі гігієнічні прокладки з аніонами «Love Moon», знищуючи бактерії, попереджають розвиток анаеробної інфекції, нормалізуючи рН, відновлюють імунітет, у багато разів краще звичайних прокладок вбирають і утримують вологу, пропускають повітря, знищують неприємні запахи, не натирать і не подразнюють шкіру, створюють реальний комфорт і відчуття повної впевненості навіть у самі критичні дні.

Love moon. Anion.

Winalite Eurasia» Winalite Ukraina» Про компанiю Winalite»

                               Компанія WINALITE (Віналайт)
 
Всього за шість місяців
Ми завоювали ринки понад 50 країн та регіонів
У нас понад 600 000 партнерів по бізнесу
З китайського ринку ми вийшли на світовий ринок
Міф чи реальність?
Скажем просто: «Це Факт ...»

Winalite Соmраnу - це компанія, що спеціалізується на дослідженнях і виробництві товарів, призначених для збереження здоров'я статевих органів жінок і дітей. Компанія має власні виробничі потужності, стандартизована фабрика площею 100 000 квадратних метрів і більше 60 новітніх автоматичних машин по переробці первинної сировини та виробництва жіночих прокладок. Випускаючи на рік більше 3 мільярдів готових продуктів, компанія займає перші місця з виробництва даного виду товарів, як в Китаї, так і за кордоном.

Суворо дотримуючись стандартів міжнародної системи управління якістю, в 2000 році Winalite Соmраnу отримала сертифікат МКС9001 (IS09001): ліцензія Міжнародної Системи Управління Якістю 2000. Завдяки роботі фахівців вищої кваліфікації, компанія здійснила справжній прорив у сфері дослідження і застосування аніонових матеріалів. Вони першими використовували аніоновi матеріали при виробництві жіночих прокладок і отримали безліч національних патентів.

Серія аніонових гігієнічних засобів «Love Мооn» рекомендована в якості високотехнологічного продукту Світової асоціації традиційної китайської медицини, а відомий у Китаї Центр з оцінки управління виробництвом марочне продукції назвав цю серію «Головним новим косметичним брендом Китаю». Якість товарів і популярність бренду - це основа для подальшого стабільного розвитку нашого бізнесу.


Завдяки активній діяльності по розширенню ринку збуту та пошуку нових перспектив розвитку, Winalite Соmраnу стала одними з лідерів на внутрішньому ринку, продовжуючи зміцнювати свою конкурентоспроможність. Останнім часом вона активно працює над міжнародними проектами з виробництва комплексного обладнання. На сьогоднішній день Winalite Соmраnу вже дослідила ринки Південно-Східної Азії, Південної Америки і Європи. Іноземні партнери вітають ідею про інтернаціоналізацію виробництва.

Президент і засновник компанії Winalite (в перекладі з китайського - Сяючий мiсяць) пан Чен ХуайДе - виходець із давньої китайської сім'ї. Він закінчив китайський університет і отримав PhD (магістерську ступінь) у галузі бізнесу та менеджменту в університеті Гон-Конга. Ще будучи студентом, він заробив свої перші мільйони доларів.

У 1989 р. Чен ХуайДе закінчує навчання і починає власний бізнес. На сьогоднішній день в імперію Winalite входить 24 дочірніх підприємства - цементний завод, фабрики з випуску верхнього одягу, головних уборів, одягу для артистів і спортсменів, будівельні організації, вантажоперевезення, заводи з випуску предметів гігієни. Компанія входить в 500 найбільших компаній. У ЗМІ її називають "нестримний шторм", настільки потужно і швидко вона розвивається. Акції Winalite розміщені на Нью-Йоркській біржі.
 
                                 Місія компанії 

  Залучаючи високопрофесійних менеджерів і маркетологів по  всьому  світу, поєднуючи новітні досягнення оздоровчих
технологій та Інтернет-комерції, ми перетворюємо «Віналайт»
у всесвітньо відомий бренд, який увійде до числа 500 найбільших
міжнародних корпорацій.

У минулому році президент компанії Winalite подарував уряду Китаю 40 автомобілів швидкої допомоги, спеціально обладнаних для надання екстреної допомоги жінкам. На його гроші було побудовано кілька шкіл у найбідніших регіонах Китаю. Пан Чен ХуайДе є почесним громадянином міст, Нью-Йорка, Гуан-Чжоу, нагороджений багатьма урядовими нагородами, є також Головою GuangDong and Guangzhou Track & Field Association. Також він є Віце-Головою Асоціації Футболу Провінції Гуандун, Асоціації Гольфу та Асоціації аеробіки. За многочічсленние заслуги пана Чен ХуайДе також нагородили титулом "Почесний Громадянин" Місто Гуанчжоу в серпні 1996 і титулом "Почесного Громадянина" Міста Нью-Йорку, США в жовтні 1997 року.

До ідеї цього бізнесу пана Чен ХуайДе привела трагедія в родині. Кілька років тому iз-за несвоєчасної діагностики проблем з гінекологічної лінііі у нього раптово померла мати. Пан Чен ХуайДе дуже сильно переживав цю трагедію і вирішив направити свій досвід бізнесмена і людини на усунення такої проблеми. Були виділені гроші і проведені дослідження ринку на предмет пошуку перспективних рішень цієї проблеми. Необхідна була технологія, яка дозволяла б усувати більшість причин гінекологічних проблем у жінок, що дозволяла б їм дбати про своє здоров'я легко і приємно. І така технологія була знайдена, запатентована і виведена на ринок на початку 2007 року.

29 січня 2007 р. в компанії Winalite з'являється ще одне підприємство, що випускає жіночі гігієнічні прокладки, що володіють лікувальним ефектом і мають унікальні характеристики. Продукція має світовий патент, аналогів подібного якості і мають настільки вражаючим переліком унікальних характеристик на ринку немає! У кожній упаковці є тест (також захищений світовим патентом), за допомогою якого можна визначити наявність інфекції в організмі людини. Тест вкладений як подарунок! Продукція випускається під назвою «Love Moon» - Люблячий Місяць.


В останні роки в усьому світі зріс інтерес до лікувальних та гігієнічних властивостей аніонів. Після довгих років ретельних досліджень співробітники ТОВ «Shen Zhen Winalite Technology» розробили унікальні лікувальні прокладки профілактичної дії. Вдосконаливши звичайні прокладки і вмонтувати в них високотехнологічні іонізатори, ми отримали національний патент на виробництво даного виду продукції. Аніоновий чіп у прокладка «Love Мооn» може генерувати до 5800 аніонів на 1 кубічний сантиметр, він ефективно усуває причини запалення піхвові оболонки, а також запобігає розмноження бактерій, що призводять до запалення. Майже всі жіночі хвороби бувають викликані бактеріями класу Аnaerolinea. Використання прокладок «Love Моо n» дозволить поліпшити обмін речовин і внутрішню секрецію, підсилити імунітет, привести в порядок тиск, знищити бактерії, знизити запалення, усунути неприємні запахи і позбутися від втоми. Піклуючись про жіночому здоров'я, аніоновие прокладки «Love Мооn» є незамінним помічником у підтримці особистої гігієни для будь-якої жінки.

Для поширення цієї продукції «Love Moon» обраний метод мережного меркетингу.

Для довідки: щорічно у світі продається жіночих прокладок на суму понад 400 000 000 000 доларів. Тільки в Китаї є 10 заводів, що випускають прокладки. Щорічно вони продають свою продукцію на суму 120 млрд. юанів. А заводів, що випускають БАДи, в Китаї понад 2000. Кожен рік у Китаї продають БАДи на суму не більше 50 млрд. юанів.

                                        Плани компанії на найближчий час 
                                        Пріоритети Компанії

-Охопити весь світ силою нашої любові
-Піклуватися про наших клієнтів, надаючи їм унікальні можливості професійного зростання
-Створювати нову продукцію для здорового суспільства
-Зберігати духовні цінності за допомогою корпоративної культури
-Побудувати чудесне, вільне життя для кожного.
-Найближчим часом заплановано офіційне відкриття ринків СНД та країн Європи. Одночасно з цим будуть відкриватися ринки США, Канади, інших країн Північної та Південної Америки.

У Росії в січні 2009 року в Москві відкрився новий офіс компанії Winalite в районі метро Електрозаводська. Площа тільки офісних приміщень складає більше 250 кв. метрів. Для зменшення витрат, що впливають на ціну продукції, буде побудований новий сучасний завод в Росії, що дозволяє зберегти високу якість продукції і при цьому залишити ціни на рівні, доступному для всіх категорій покупців! Це допоможе забезпечити безперебійність поставок продукції на ринок Росії, СНД і Європи.

З січня 2009 року компанія планує приступити до процедури сертифікації продукції на території України та Казахстану, щоб у першій половині 2009 року приступити до офіційного відкриття України і Казахстану.

Ведуться активні роботи в частині розширення асортименту пропонованої продукції, в числі можливих позицій, що збільшують асортимент - пiдгузники для дітей! Це ще більше розширить межі і без того величезного ринку збуту для нашої продукції, а отже, дозволить дистриб'юторам компанії заробляти ще більше!

У перші кілька місяців після відкриття компанії в Росії та інших країнах СНД буде озвучено кілька акцій, спрямованих на стимулювання початківців дистриб'юторів, які дозволяють домогтися впевненого швидкого зростання вашої структури.

У планах компанії протягом найближчих 3 років відкрити більш ніж 70 власних представництв у всіх найбільших країнах світу і досягти обсягу продажів у розмірі понад 21 мільярдів доларів в рік!


Запрошуємо
регіональних представників!


Компанія WinaLite запрошує для співпраці дистриб'юторів і представників в регіонах! Це унікальна пропозиція відкриває перед Вами дуже широкі можливості, а розміщення інформації про Вас на цьому сайті дає масу переваг!

Зарегистрироватьсястать дистрибьютором компании WINALITE Виналайт

Запрошуємо до співпраці

• досвідчених мережевиків
• оптовиків
• регіональних партнерів
• активних людей, що бажають будувати бізнес разом з WinaLite!

Прокладки «Love Moon»
Нова Мережева (МЛМ) компанія Winalite стартувала в Українi! Запрошуємо Лідерів МЛМ! Новий товар на українському ринку - жіночі лікувальні аніоноi прокладки Love Moon!

 Презентація прокладок «Love Moon»

 


В«ARTi digital designВ»

Яндекс.Метрика

 

WINALITE Com, China, Russia, USA, Canada, UK, DE, India, Africa   winalite-web@hotmail.com

Pads, anion sanitary napkin, love moon winalite, lovemoon

cheap Bred 11s cheap blue 11s cheap jordan 11s cheap air jordan shoes cheap jordan XI cheap retro jordan 11s cheap jordan shoes