Enter back office distributor Winalite company Anion Saitary napkin Love Moon

 

Новітнiй винахід вчених для Вас!

Жіночі гігієнічні прокладки з аніонами «Love Moon», знищуючи бактерії, попереджають розвиток анаеробної інфекції, нормалізуючи рН, відновлюють імунітет, у багато разів краще звичайних прокладок вбирають і утримують вологу, пропускають повітря, знищують неприємні запахи, не натирать і не подразнюють шкіру, створюють реальний комфорт і відчуття повної впевненості навіть у самі критичні дні.

Love moon. Anion.

Winalite Eurasia» Winalite Ukraina» Продукцiя Winalite»

Love Moon - насправді найкращі!

лечебно-профилактические анионовые прокладки

Кожна жінка мріє мати такі прокладки, які б не підвели її, не викликали б відчуття подразнення, свербіж і неприємний запах.

Можна звичайно міняти прокладки кожні півгодини, тоді Вам особливо нема чого боятися ...

Здавалося б, вирішити цю проблему нескладно: потрібно просто просочити гігієнічну прокладку антисептиком. Однак під впливом антибактеріальних засобів гине тільки частина мікроорганізмів - решта ж мутує і пристосовутєься. До того ж антибіотики знижують місцевий імунітет слизової - а він у більшості жінок і без того не дуже високий. Вихід, як завжди, був підказаний самою природою.

Якби це було тільки питання комфорту! За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ), близько 80% жінок у світі страждають від різних форм гінекологічних захворювань, біля 63% причин виникнення жіночих недуг пов'язано з використанням неякісних гігієнічних прокладок! Практично всі прокладки, які продаються в роздрібній мережі не пропускають повітря. Що при цьому відбувається? В умовах підвищеної температури і вологості та дефіциті кисню, як на дріжджах, бурхливо розмножується анаеробна мікрофлора.

Нещодавно на укранїському ринку з'явилися нові анiоновi прокладки, які сприяють не тільки найкращій гігієні, свіжості і чистоті, але й допомагають у профілактиці самих різних гінекологічних недуг. Це результат багаторічної роботи східних фахівців. Унікальна аніонова вставка,що володіє рядом додаткових властивостей, вже забезпечила їм визнання в країнах Європи, Азії, Росії та Америки. Не дивно, що такі прокладки сьогодні є в щоденному арсеналі будь-якої жінки, що поважає себе.

Використання прокладок «Love Moon» дозволить покращити обмін речовин та внутрішню секрецію, підсилити імунітет, привести до норми тиск, знищити бактерії, знизити запалення, ліквідувати неприємні запахи та позбутись втоми. Аніонові прокладки «Love Moon» турбуються про здоров’я жінки та стають незамінним помічником у підтримці особистої гігієни для усіх жінок. 

Ви запитаєте , чим цi прокладки кращі тих, якими Ви користуєтеся?


Кожна прокладка Love Moon оснащена запатентованою системою аніонів

(від"ємних іонів), яка влаштована у бавовняний шар прокладки. При використанні вона генерує конденсовані аніони, які дозволяють покращити загальний стан організму, підсилити імунітет, вивести токсини, зняти запалення, знешкодити бактерії і неприємні запахи. Не викликають побічних дій. Аналогів немає.


Аніони часто називають "вітамінами життя".
І хіба не чудо, що тепер появилася можливість доставляти такі потрібні нам аніони в найніжніші та вразливіші місця жіночого тіла!


Крім того, прокладки:

- не містять хімічних інградієнтів (навіть клей пакетів органічний);
- м"яка фізична дія;
- без побічних ефектів.


Одними з переваг прокладок "Love Moon" є герметичність та стерильність.

Всі прокладки запаковані так, що вони легко відкриваються, але в цей же час, пакет надійно захищає від попадання бактерій. Навіть кожна окрема прокладка герметично запакована! Тепер, поклавши її в свою сумочку, Ви можете бути впевнені в стерильності даної продукції.

З досвіду людей, які мали можливість скористатися даними прокладками, можна сказати, що прокладки "Love Мооn" володіють лікувальними властивостями. З допомогою прокладок вилікувалися ерозії шийки матки, кісти, опущення матки, нормалізувалися місячні. У мужчин використовувалися прокладки при геморої, простатиті. У дітей вилікувалось нетримання сечі.


Прокладки "Love Moon" складаються з 7 прошарків, призначених для делікатного догляду за Вашим організмом.
Верхній шар

1. Поверхність з найтоншої бавовни дозволяє рідині абсорбуватися у два рази швидше. Найтонша бавовна, дозволяє Вам почувати себе сухо та комфортно та захищає шкіру від дотику з вологою.
 2. Аніонова вставка.


Середній шар 

 Пропускає повітря і має потужний абсорбуючий матеріал, який дозволяє перетворити  просочену рідину у гель і   запобігає неприємному відчуттi липкості.
 3. Шар, абсорбуючий пил (покритий пилозахисним матеріалом).
 4. Шар, який відповідає за блокування рідини.
 5. Шар, абсорбуючий пил (покритий пилозахисним матеріалом).
 

Нижній шар

Пропускає повітря, що дозволяє перетвореній в гази рідині легко вийти через прокладку у вигляді газу. Цей шар виконує вентиляційні функції, ефективно справляється з неприємним відчуттям вологи, виникаючим між прокладкою та тілом, і Ви почуваєте себе комфортно, сухо та свіжо.
 6. Шар, пропускаючий повітря і створює відчуття свіжості та комфорту. (нижній прошарок пропускає повітря).
 7. Прокладочний папір (пластичність паперу дозволяє прокладці приймати форму Вашого тіла).

 

Стандартно прокладки "Love Moon" продаються у кейсах, в який входять:


- 10 пакетів денних прокладок по 10 штук;

  - 4 пакети нічних прокладок по 8 штук;

  - 5 пакетів щоденних прокладок по 30 штук;


 
 
 
Сьогодні анiоновi прокладки "Love Moon" не мають собі рівних не тільки як  комфортний-гігієнічний продукт, але і як допоміжний продукт для профілактики і лікування багатьох жіночих захворювань. І тому вони рекомендовані кожній жінці, поза віковою категорією. Жінці, яка ще довго хоче залишатися мобільною, молодою та здоровою.

Десять унікальних особливостей прокладок "LOVE MOON" 

Виявляють антибактеріальну дію

Знімають запалення

Поліпшують обмін речовин

Зміцнюють імунітет

Не викликають подразнення шкіри

Покращують роботу ендокринної системи

Усувають неприємний запах

Нормалізують тиск

Знімають втому 

Добре  вбирають вологу, надiйнi і комфортнi

 

Пройде зовсім небагато часу і «Love Moon» стануть незамінним атрибутом аптечки в кожній родині.

 

Анiоны (anion) в прокладках «Love Moon»

Людина, так само як і всяке інше жива істота, не може жити без аніонів. А між тим, чи знаєте ви, що таке «аніони»? 

У звичайних умовах молекули і атоми повітря нейтральні. Однак при іонізації, яка може відбуватися за допомогою звичайного випромінювання, ультрафіолетової радіації, мікрохвильової радіації або ж за допомогою простого удару блискавки, молекули повітря втрачають частину обертаються навколо атомного ядра негативно заряджених електронів, які в подальшому приєднуються до нейтральним молекул, надаючи їм негативний заряд. Такі молекули ми і називаємо аніонами. У аніонів немає кольору і запаху, а наявність негативних електронів на орбіті дозволяє їм притягувати з повітря різні мікрочастинки. Аніони також видаляють з повітря пил і вбивають мікроби. 

Зв'язок «аніон-повітря» аналогічна зв'язку «вітамін -їжа». Саме тому аніонів також називають «повітряними вітамінами», «елементом довголіття» та «очищувачем повітря». Хоча корисні властивості аніонів залишалися довгий час у тіні, вони вкрай важливі для людського здоров'я. Ми не можемо дозволити собі нехтувати їх цілющими властивостями. 

Так, аніонів можуть акумулювати і нейтралізувати пил, знищувати віруси з позитивно зарядженими електронах, проникати в клітини мікробів та знищувати їх, запобігаючи, таким чином, негативні наслідки для людського організму. Чим більше в повітрі аніонів, тим менше в ньому мікробів (коли ж концентрація аніонів досягає певного рівня, то вміст мікробів і зовсім зводиться до нуля). Вміст аніонів в 1 кубічному сантиметрі повітря наступне: 40-50 аніонів в житлових приміщеннях міста, 100-200 аніонів в міському повітрі, 700-1000 аніонів у відкритому полі і більше 5000 аніонів у гірських долинах і лощина. Здоров'я людей напряму залежить від вмісту аніонів у повітрі. Якщо в повiтрi, щопотрапляє в людське тіло  вміст аніонів занадто низький або, навпаки, занадто високий, то людина починає судорожно дихати, може відчути втому, запаморочення, головний біль або навіть впасти в депресію. Все це піддається лікуванню за умови, що вміст аніонів в повітрі, що надходить в легені  складає 1200 аніонів на 1 кубічний сантиметр. Якщо вміст аніонів всередині житлових приміщень підвищити до 1500 аніонів на 1 кубічний сантиметр, то Ваше самопочуття одразу покращиться; Ви почнете працювати з подвоєною енергією, підвищуючи тим самим продуктивність праці. Таким чином, аніони - це незамінний помічник у зміцненні людського здоров'я та продовження життя. 

Міжнародна Організація Охорони здоров'я встановила, що мінімальний вміст аніонів у свіжому повітрі складає 1000 аніонів на 1 кубічний сантиметр. При певних умовах стану навколишнього середовища (наприклад, в гірських областях) люди за все життя можуть жодного разу не отримати запалення внутрішніх органів. Як правило, такі люди живуть довго і залишаються здоровими все життя, що є результатом достатнього вмісту аніонів у повітрі. 

Негативні іони - життєво необхідні для здоров'я людини та тривалості його життя. 

Лікувальні прокладки допомагають поліпшити загальний стан організму і посилити імунітет


Запрошуємо
регіональних представників!


Компанія WinaLite запрошує для співпраці дистриб'юторів і представників в регіонах! Це унікальна пропозиція відкриває перед Вами дуже широкі можливості, а розміщення інформації про Вас на цьому сайті дає масу переваг!

Зарегистрироватьсястать дистрибьютором компании WINALITE Виналайт

Запрошуємо до співпраці

• досвідчених мережевиків
• оптовиків
• регіональних партнерів
• активних людей, що бажають будувати бізнес разом з WinaLite!

Прокладки «Love Moon»
Нова Мережева (МЛМ) компанія Winalite стартувала в Українi! Запрошуємо Лідерів МЛМ! Новий товар на українському ринку - жіночі лікувальні аніоноi прокладки Love Moon!

 Презентація прокладок «Love Moon»

 


В«ARTi digital designВ»

Яндекс.Метрика

 

WINALITE Com, China, Russia, USA, Canada, UK, DE, India, Africa   winalite-web@hotmail.com

Pads, anion sanitary napkin, love moon winalite, lovemoon

cheap Bred 11s cheap blue 11s cheap jordan 11s cheap air jordan shoes cheap jordan XI cheap retro jordan 11s cheap jordan shoes